Oto Anahtar

Çilingir Anahtar olarak 1999 yılından günümüze edindiğimiz oto tecrübesiyle aracınızın markası ne olursa olsun en ustaca yöntemlerle, gerekli teknolojik ekipmanlarla aracınızı açıyoruz.

Aracınızın tek kumandasını mı kaybettiniz?

Öyleyse doğru yerdesiniz!

Hemen arayın aracınızın yeni kumandasını birkaç saat içerisinde teslim edelim.

Aracınızın markası ne olursa olsun sorunsuz çalışan kumanda kopyalama yapıyoruz...

Yedek Anahtar Kopyalama

Kumandanız var ama ne olur ne olmaz yedeğini de bulundurun!

Çilingir anahtar olarak son teknoloji kopyalama ekipmanlarıyla kumandanızın bir kopyasını orjinali kadar iyi yapıyoruz.

İmmobilizer

Çilingir Anahtar araç çilingir hizmeti vermektedir. Çilingir Anahtar araçlarda bulunan immobilizer sistem hataları ve arızalı ile ilgili hizmet vermektedir.İmmobilizer sistem araçlarda bulunan güvenlik sistemidir.İmmobilizer sistem iki parçadan oluşur.İmmobilizer sistemin bir parçası anahtarların içinde bulunan küçük bir çiptir.Diğer parçası ise araç kaptunun altında bulunur.İmmobilizer sistemi çalışma düzeni anahtardaki çip ile kaput altındaki ana sistem uyumu ile olmaktadır.Anahtar kontağa takıldığında anahtardaki çip kaputun altındaki immobilizer sisteme radio frekansı ile bir kod gönderir bu kod uyuşursa sistem araca izin verir ve motor mars basar bu kod uyuşmazsa aracı çalıştırmanız mümkün değildir.

Çilingir Anahtar immobilizer sistemin çip kısmında oluşan hasarı gidermektedir.Araç anahtarı aldığı herhangi bir darbe ile anahtar içindeki çip hasar görebilir.Mağdur olmamanız için araç anahtarınızın yedeğini çıkarmanızı tavsiye ederiz. Çilingir Anahtar’a gelerek kısa bir süre içerisinde aracınızın anahtarını yedekleyebilirsiniz. Çilingir Anahtar 7/24 hizmetinizdedir.Daha fazla bilgi için Çilingir Anahtar arayınız.