Çukurambar Çilingir Çukurambar Çilingir Anahtarcı Servisi

Çukurambar Çilingir

Çukurambar Çilingir sertifikalı bir çilingir firmasıdır. Kaliteli ve güvenli hizmeti ile 7/24 servis vermektedir.

Çukurambar çilingir standart çilingir hizmetleri dışında pro kilit, akıllı kilit ve stp kilit gibi bir çok güvenlik sisteminin özel montaj, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Pro kilit iki ana parçadan oluşmaktadır. Bu parçalardan bir tanesi pro kilit bir diğeri ise barel koruyucudur. Pro kilit kapınızın araç gereçlerle açılmasını engeller. Barel koruyucu ise kilit barelinin korumasını yapmaktadır. Pro kilit sanılanın aksine bir güvenlik sistemi değil bir güvenlik önlemidir. Akıllı kilit sistemi ise bir güvenlik önlemi olup konut ve iş yerlerinde de kullanılmasına rağmen genellikle apartmanlarda kullanılır. Montajı kolaydır. Akıllı kilit sistemi anahtar olmadan tüm kapıları kumanda kullanarak açmanızı sağlayan bir sistemdir ve maksimum kapı güvenliği için idealdir. Akıllı kilit sistemi akıllı telefonlar ile de kontrol edilme özelliğine sahip bir sistemdir.

Çukurambar oto çilingir hizmeti de vermekte olup hemen hemen her marka ve model için çilingir servisi sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Aynı zamanda oto anahtar yedekleme, immobilizer, kumanda yenileme hizmetleri de vermektedir. Kale kilit, yuma kilit, yale kilit, master lock, mul-t-lock, atra kilit gibi bir çok kilit markasının özel yetkili satış ve montaj servisidir. 

Çukurambar çilingir acil çilingir servisi ile 7/24 hizmet sağlamaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Ziyaret: 1468