Çilingir Servisi

Kapı Açma

Ankara Elektronik Anahtar çelik kapılarınızı kasaya hasar vermeden kısa süre içerisinde açmaktadır. Aynı zamanda Dierre kapı kilitleri, Dortek kapı kilitleri ve Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktayız.

Oto Çilingir

Oto çilingir olarak hemen hemen her marka ve model için çilingir hizmeti sağlamaktayız. Oto anahtar kopyalama, yedekleme, immobilizer sistem, kumanda yedekleme, kopyalama hizmetleri vermekteyiz. Kumanda kopyalama hizmetimizde güvenliğiniz açısından eski kumandanızın hafızasını silerek siz müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Kasa Açma

Çelik kasa iki tipten oluşmaktadır. Bunlardan birincisi mekanik çelik kasalar bir diğeri ise dijital çelik kasalardır. Mekanik çelik kasalarda genellikle anahtar kaybolması gibi sorunlarla karşılaşılır bu durumlarda Ankara Elektronik Anahtar olarak mekanik kasa çilingir hizmeti vermekteyiz. Dijital çelik kasalar ise bir diğer kasa tipi olup mekanik kasalara göre çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Dijital çelik kasalarda anahtarsız kilitleme mevcuttur. Tuş takımı ile yapılan kilitleme sonucunda şifreler unutulabilir böyle bir durumda firmamız kasanızın şifresini program ile kırarak yeni şifre belirlemenizi sağlar. Ankara Elektronik Anahtar her tip çelik kasa için çilingir hizmeti vermektedir. 

Elektronik Geçiş Sistemleri ve Kilitler

Ankara Elektronik Anahtar elektronik kilit sistemi kurulumu, bakımı ve onarımı yapmaktadır. Elektronik kilit birçok açıdan normal kilitlerden güvenlidir. Öncelikle elektronik kilitler ile kapınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz, anahtar derdi olmadan uzaktan istediğiniz insanlara geçiş izni verebilirsiniz. Herhangi bir illegal girişte mobil bildirimler alarak evinizi, işyerlerinizi korursunuz. Elektronik kilitler ses çıkarmaz, kapının açık kalma durumu yoktur, Akıllı kilit sistemini şifreli, parmak izi okuyuculu veya kartlı olarak kullanabilirsiniz. Elektrik kesildiğinde kapınız çalışmaya devam eder. Ankara Elektronik kilit birçok markanın satışını ve kurulumunu yapmaktadır.

Alarm Sistemleri

Firmamız Yale, Desi, gibi birçok alarm sistemleri markasının ürünlerinin kurulumu yapmaktadır. Yale alarm sistemleri ev ve işyerlerinin güvenliği için farklı çeşitte alarm sistemi sunmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri ile kolay kurulum ve acil durumlarda size ulaşarak gerekli hizmeti sağlamaktadır. Yale alarm sistemleri evcil hayvanları ayırt etmektedir. Ankara Elektronik Anahtar Yale alarm sistemleri kurulumu yapmaktadır.