Merter Yetkili Servisi
Ankara Merter Yetkili Servis

Ankara Elektronik Anahtarcı Merter akıllı kilitlerinin özel yetkili satış, montaj ve bakım servisidir. Merter kilit üretimi yapan bir firmadır ve ürünleri aşağıdaki gibidir;

 

  • Master Bold Kilit
  • Kart Okuyucu
  • Akıllı Kilit
  • Aksesuarlar

 

Master Bold Kilitler, cam kapılar gibi kilidin görünmesini istemediğiniz durumlarda kullanılan elektronik kilit sistemidir.

Kart Okuyucu, kontrol sağlanmak istenen iş yerleri veya endüstriyel yerler için kullanılır. Giriş çıkış kontrolü amaçlı da kullanılabilir. Merter kilit proximity tipi kart okuyucu ve harici şifreli kart okuyucu ürünleri üretmektedir. Proximity tipi kart okuyucular kendi içerisinde ankastre ve harici olarak ikiye ayrılmaktadır. Harici şifreli kart okuyucular ise K1 ve K2 tipi olarak ikiye ayrılmaktadır.  proximity tipi kart okuyucular su geçirmez, dış mekan uyumludur. Harici şifreli kart okuyucular ise güçlü metal gövde ve aydınlatmalı tuş paneline sahiptir.

Ankara Elektronik Anahtarcı 7/24 acil çilingir servisi ile hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçiniz.